Historia

Dla naszych Klientów od 2016 roku realizujemy usługi osuszania z zastosowaniem sprawdzonych metod i przy użyciu profesjonalnych urządzeń marki Trotec, Rems, Unicraft, innych. 

Za każdym razem przyświeca nam jeden priorytet: zadowolenie Klienta. Zdajemy sobie sprawę w jakich czasach żyjemy i wiemy jak w tym wszystkim istotne są zdrowe relacje międzyludzkie i profesjonalizm w życiu zawodowym. Wszystkie wykonywane przez nas usługi chcemy realizować tak jak sami chcielibyśmy zostać obsłużeni przez firmy Wykonawcze w takich sytuacjach. 

Jesteśmy jedną z niewielu firm we Wrocławiu, w tej branży, która bierze pełną odpowiedzialność za realizowane usługi. W przypadku usług kompleksowych odpowiadamy za cały proces likwidacji szkody począwszy od zlokalizowania źródła wycieku, przez jego usunięcie, osuszenie lokalu, ozonowanie i odtworzenie zdegradowanych powierzchni. 

W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści z branży osuszania, instalatorzy sanitarni i pracownicy ogólnobudowlani. 

profesjonalne usługi osuszania
bg-theme

Usługi

Od roku 2007 świadczymy na terenie Wrocławia usługi instalacyjne z zakresu instalacji sanitarnych. Ten dział firmy funkcjonuje nieprzerwanie realizując bardzo szeroki wachlarz usług – modernizujemy i wykonujemy nowe instalacje wod-kan, centralnego ogrzewania i instalacje gazowe. Więcej szczegółów dotyczących tego rodzaju usług znajdą Państwo na naszej innej stronie www: Hydraulik Wrocław.

Od roku 2016 oferujemy naszym Klientom usługi bardziej rozbudowane, wręcz kompleksowe, dotyczące obsługi napraw lokali i budynków po zalaniu. Zakres usług realizowanych przez naszą firmę został poszerzony o specjalistyczną i bezinwazyjną lokalizację wycieków wody z instalacji, błyskawiczne naprawy tych awarii czy prace ogólnobudowlane mające na celu odtworzenie zdegradowanych przez wodę powierzchni. Więcej szczegółów dotyczących tego zakresu prac znajdą Państwo na stronie: Lokalizacja Wycieków Wrocław.   

Jednocześnie w roku 2016 postanowiliśmy rozwijać dodatkowy dział firmy związany bezpośrednio z osuszaniem obiektów zalanych przez wodę w wyniku wystąpienia awarii instalacji sanitarnych w obrębie lokali czy budynków. Na potrzeby tych usług powstała niniejsza strona. W ten sposób rozpoczęliśmy erę kompleksowych usług naprawczych po zalaniu obiektów. 

Wszelkie realizowane przez nas usługi kompleksowe naprawcze po zalaniu wykonujemy w oparciu o krajową normę roboczogodzin zgodnie z wytycznymi firm Ubezpieczeniowych. Naszym Klientom udostępniamy szczegółową dokumentację powykonawczą, rozbudowaną dokumentację fotograficzną, szczegółowy kosztorys budowlany realizowanych czynności oraz pełne wsparcie w kontaktach z Ubezpieczycielem. 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

bg-theme
Działamy
od 2016
roku!

Co więcej?

praktyczne doświadczenie zawodowe

kultura osobista pracowników

ceny usług w oparciu o KNR, KNNR

dokumentacja dla Ubezpieczyciela

gwarancja na wykonane usługi

uprawnienia gazowe D+E

uprawnienia ciepłownicze D+E

uprawnienia elektroenergetyczne D+E

polisa OC działalności do 100 tys. zł

Szukasz sprawdzonej firmy od osuszania?